Zoznámte sa
s vašimi novo obľúbenými aplikáciami

Ponorte sa do chémie, nájdite páku na fyziku, naučte sa čítať medzi riadkami alebo sa vydajte do histórie. Spoznajte aplikácie hchkr pre základné školy a viacročné gymnáziá.

Vyskúšať zadarmo

Fyzika Mechanika
Fyzika Mechanika

Práve ste našli páku, ako ušetriť energiu a prebudiť v sebe nadšenie pre fyziku. A to bez zbytočného tlaku.

Murphyho zákony poznajú všetci. Čo ale Pascalov či Archimedov? Pochopiť nielen ich princípy pomôžu interaktívne modely, do ktorých sami zasiahnete. Rovnako interaktívne sú aj kvízy a testy, ktoré slúžia na prehĺbenie a overenie práve získaných znalostí.

Viac o aplikácii

Organická chémia
Chémia Organická chémia

Aplikácia pomocou videí, experimentov, ukážok či pracovných listov naučí vnímať chémiu ako súčasť ich každodenného života a nie iba ako abstraktné definície a vzorčeky.

V databáze zlúčenín nájdete potrebné informácie a zobrazíte si, ako vyzerá ich molekulový model. Na precvičenie má aplikácia funkciu rozšírenej reality, a tak si molekuly poskladáte priamo na lavicu.

Viac o aplikácii

Anorganická chémia
Chémia Anorganická chemia

Nenútene nasajte čo najviac informácií prostredníctvom videí, experimentov a animacií. Na záver kapitoly vás čakajú pracovné listy a kvízy na zopakovanie nadobudnutých znalostí.

Periodická tabuľka s hologramom vás ponorí do poznávania chemických prvkov. Okrem ich podrobných informácií vás pomocou kartičkovej metódy nadriluje ich značky a naučí ich hľadať v slepej tabuľke.

Viac o aplikácii

Čítame s Edom
Čitateľská gramotnosť Čítame s Edom

Prebuďte v sebe lásku pre knižky a naučte sa rozumieť tomu, čo práve čítate.

S kreslenou postavičkou knihomoľa Edy si čítanie zamilujete, aj keď si ešte pomáhate ukazovákom. Edo vás prevedie 30 literárnymi ukážkami naprieč lyrikou, prózou a drámou. Texty sú určené pre prvé čitateľské krôčiky, ale aj vyššie a zdatnejšie ročníky prvého stupňa.

Viac o aplikácii

Žánre modernej hudby
Hudba Žánre modernej hudby

S multimediálnou aplikáciou je učenie žánrov modernej hudby pohoda jazz. Okrem jazzu spoznáte swinge, blues, ale aj folk, disco, muzikál, rokenrol, elektronickú, inštrumentálnu či vážnu hudbou!

Aplikácia obsahuje aj časti s vyladenými informáciami o histórii kapiel, skladateľoch či vzniku jednotlivých smerov. Na konci každej kapitoly je navyše kvíz, kde si prakticky vyskúšate, čo ste si zapamätali.

Viac o aplikácii

Hudobná náuka
Hudba Hudobná náuka

Staňte sa súčasťou sveta hudby. Náuka nabáda k interaktívnej práci s notami a hudobnými ukážkami. Spevník umožňuje spievať si vo vybranej tónine, zopakovať si stupnicu alebo spoznať ľudovky. Vo Výučbe hry sa naučíte základy hry na flautu aj gitaru. Encyklopédia poučí o velikánoch hudby a jednotlivých nástrojoch a v Orchestri sa stanete dirigentmi.

Viac o aplikácii


Vyskúšať zadarmo

Pozrite sa, čo naše
aplikácie vedia

Zaujíma vás viac alebo potrebujete radu?

Dohovoriť si prezentáciu